درباره ما

شرکت فنی مهندسی گیل برودت سرماساز در سال 1399 در استان گیلان فعالیت خود را آغاز کرده. این شرکت زیر مجموعه شرکت یگانه صنعت تهویه می باشد که از سال 1389 فعالیت خود رابه عنوان نماینده تهویه نیا شروع و تا امروز با بیش از 1000 میلیارد ريال پروژه حرفه ای در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی یکی از بهترین های این صنعت در استان گیلان است.

سرما ساز در سال 1399 فعالیت خود رابه صورت تخصصی را در زمینه تامین قطعات کولر و لوله های مسی و متعلقات آن شروع و همچنان ادامه دهنده شاخه اصلی شرکت یگانه صنعت تهویه در زمینه طراحی ،فروش و اجرای سیستم های تخصصی تهویه مطبوع است.

حجت رئوف(مدیر عامل و موسس)

حجت رئوف متولد 1371 دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک که از سال 1389 فعالیت خود را در شرکت یگانه صنعت تهویه به عنوان مدیریت فروش شروع و پس از گذراندن دوره های مختلف اجرایی و آموزشی در زمینه های  تهویه مطبوع تدریس و در موسسه فنی حرفه ای خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان، هم اکنون به عنوان مدیریت شرکت فنی مهندسی گیل برودت سرماساز با مجوز رسمی در حال فعالیت می باشد.

ساریه موسویان

شریف زاده متولد 1367 با مدرک کارشناسی ارشد در رشته هوش مصنوعی رباتیک پس از گذراندن دوره های

Adpbe photoshop , Adobe illustrator , Clo3d , Marvelous designer

هم اکنون فعالت خود را به عنوان گرافیست شرکت فنی مهندسی گیل برودت سرما ساز با مجوز رسمی در حال فعالت می باشد.

پرنیا موذنی

کارشناسی حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی

کارمند اداری با 4 سال سابقه کاری و توانایی در مدیریت زمان و برنامه ریزی برای انجام همزمان کارهای متفاوت و توانمند در طراحی و تهیه سریع انواع فرم‌ها و نامه‌های اداری و تسلط کامل به نرم افزار های هلو، ICDLکه از سال 1395 همکاری خود را با شرکت  یگانه صنعت تهویه آغاز کردم، و هم اکنون در بخش اداری شرکت گیل برودت سرماز در حال فعالیت می باشد.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی:

رشت، خیابان شهید انصاری،تقاطع گلباغ نماز شرکت فنی مهندسی گیل برودت سرماساز

تلفن تماس :28423872-021

ایمیل:sarmaassaz@gmail.com

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sarmaasa/domains/sarmaasaz.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sarmaasa/domains/sarmaasaz.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757